ENGLISH VERSION | LINKI
Trekkingi A4 - Wyprawy Górskie, Prace na wyskościach, ekspedycje i trekkingi Górskie

Film Safety Experts - Zabezpieczanie górskich planów filmowych

Film Safety Experts

Zdjęcia filmowe kręcone w ekstremalnych warunkach wymagają nie tylko dobrego podejścia, sprzętu i przygotowania, ale również wsparcia ekspertów. Jest tak zwłaszcza, gdy kręcone są filmy wspinaczkowe. Jeśli chodzi o prace na wysokościach film stanowi niemałe wyzwanie nie jedynie dla aktorów, jakkolwiek i operatorów oraz całej ekipy filmowej. Ażeby tworzyć filmy o wyprawach górskich, które będą nie jedynie przekazywać, niemniej jednak także wzbudzać emocje, specjaliści powinni maksymalnie skoncentrować się na swojej pracy. W takiej sytuacji niebezużyteczna jest pomoc ekspertów, dla których zabezpieczanie planu filmowego typu broad peak film to chleb powszedni.

Stworzona przez nas oferta skierowana jest dla twórców filmowych, którzy wiedzą, jak istotne jest zabezpieczanie górskiego planu filmowego i którzy chcą zatroszczyć się o ekipę filmową, pracować spokojnie, bezpiecznie oraz w szczególe w oparciu o fizyczną i psychiczną pomoc obeznanych osób, którym w samej rzeczy można powierzyć życie.

Zabezpieczenia planu filmowego - dlaczego my?

Zabezpieczenia planów filmowych w warunkach skrajnych w naszym wykonaniu to zabezpieczenie bezpieczeństwa. Nasz zespół to nie tylko wykwalifikowani fachowcy, lecz i miłośnicy, którzy regularnie biorą uczestnictwo w eskapadach ratowniczych.

Jesteśmy pasjonatami - są wśród na zarówno ratownicy górscy, himalaiści i instruktorzy ratownictwa, wspinaczki, a nawet nurkowania. Każdy z członków naszego teamu ma możliwość pochwalić się dużym doświadczeniem nie tylko jeżeli gra toczy się o ratownictwo oraz wspinaczki górskie, jednakowoż także filmy o wyprawach w góry. Bierzemy udział w specjalistycznych kursach, aby cały czas rozwijać nasze umiejętności. Musimy być przygotowani na jakąkolwiek okoliczność.

Duży zakres kompetencji i uzyskane doświadczenie pozwala nam na zabezpieczanie planu filmowego na niezmiernie skomplikowanym, nierzadko nieosiągalnym dla pospolitego człowieka terenie, nie tylko w górach.

Zabezpieczanie planu filmowego - oferta

Stworzona przez nas propozycja obejmuje nie wyłącznie zabezpieczanie planu filmowego jeżeli chodzi o filmy o wspinaczce górskiej. Z uwagi na nasze predyspozycje, umiejętności oraz doświadczenie, jesteśmy w stanie proponować swoje usługi też w innych kłopotliwych i niedostępnych miejscach.

Oferujemy zabezpieczanie planu filmowego w miejscach takich jak: dachy, mosty i konstrukcje industrialne, groty,rzeki,drzewa.

Nasze doświadczenie

Z uwagi na systematyczny udział w prawdziwych akcjach ratowniczych oraz ekspedycjach, nasze umiejętności są nieustannie rozwijane. W związku z tym mieliśmy radość brać uczestnictwo w wielu projektach, zabezpieczając plan filmowy.

Na naszym koncie znajdują się takie obrazy filmowe jak:

Program telewizyjny „Zdobywcy” wyreżyserowany przez Dariusza Goczała w 2005 r. (Himalaje/Nepal)Film dokumentalny „Zimą na Shishę” wyreżyserowany przez Dariusza Zaluskiego w 2007 r. (Himalaje/Chiny/ Nepal)

Broad Peak film - zatroszczymy się o bezpieczeństwo na planie filmowym

Chwilowo mamy przyjemność proponować zabezpieczanie planu filmowego nowo powstającego filmu fabularnego "Broad peak", reżyserii Leszka Dawida, z niezmiernie znaną polską obsadą. Premiera filmu będzie miała miejsce w 2020 roku.

Zachęcamy do zaznajomienia się z pełnym opisem każdego z członków naszej idealnej ekipy, sprawdzenia referencji oraz kontaktu w razie pytań.

 
 
PARTNERZY:
   
  2019 © A4 Trekkingi Górskie, Trekkingi annapurna, Wyprawy i ekspedycje górskie w Himalaje, prace wyskościowe katowice
Projekt strony: FDGSTUDIO.net Tworzenie stron www