ENGLISH VERSION | LINKI
Trekkingi A4 - Wyprawy Górskie, Prace na wyskościach, ekspedycje i trekkingi Górskie

Trekkingi górskie, trekkingi annapurna, wyprawy górskie w Himalaje

Jeżeli oprócz Ciebie w góry chce się wybrać z Tobą jakaś dolegliwość lub choroba pochodząca z nizin nie musi to przekreślać Twoich planów górskich i pasji. Zastanowienie się wraz z lekarzem przed wyprawą jak sobie poradzić z „nizinną” chorobą w górach jest rozsądnym postępowaniem.

O tym jak pod kątem medycznym przygotować się do wyprawy, co zorganizować przed wyjazdem, jak prawidłowo się aklimatyzować, jakie są objawy choroby górskiej i jak ją leczyć dowiesz się z medycznych materiałów edukacyjnych, które możesz sobie darmo ściągnąć z www.medeverest.pl
Strona jest prowadzona przez współpracującego z nami dr Roberta Szymczaka, który jest himalaistą - doktorem nauk medycznych, specjalistą medycyny ratunkowej i członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny Górskiej (International Society for Mountain Medicine).
Przed wyprawą warto zapoznać się z treścią poradników.Szczepienia:

Należy sprawdzić swoje szczepienia. Dla własnego bezpieczeństwa dobrze mieć szczepienia przeciwko WZW A ( żółtaczka typu A), WZW B ( żółtaczka typu B), dur brzuszny, polio, tężec, błonica.

 

» Zobacz, także listę sprzętu zalecanego do zabrania na Trekking

 

 
 
PARTNERZY:
   
  2019 © A4 Trekkingi Górskie, Trekkingi annapurna, Wyprawy i ekspedycje górskie w Himalaje, prace wyskościowe katowice
Projekt strony: FDGSTUDIO.net Tworzenie stron www